Co si zabalit na tábor

Budeme potřebovat tři základní věci: obálku s dokumenty první den tábora, tašku nebo krabici první (a poslední ) záchrany do auta a batůžek na záda.

Seznam věcí berte prosím jako doporučený, snažili jsme myslet na všechno, opravdu na každou situaci a eventualitu. Pokud váš táborník potřebuje něco nad rámec tohoto seznamu, není problém…

seznam věcí

Co budeme potřebovat – důležité doklady v obálce:

Kopii kartičky pojišťovny – při předání v první den, potvrzení o aktuálním zdravotním stavu a čestné prohlášení, že nikdo v rodině není COVID-19 pozitivní – stačí vyplnit od rodičů a předat při předání, popsané léky, které dítě pravidelně užívá (jak užívat, na co jsou), případně léky pro zvládnutí specifických akutních stavů (např. pokud dítě trpí např. laryngitidou – čípky, alergií – epipen, zyrtec atd…)

Pokud budete chtít dávat dětem kapesné, prosíme maximálně 100 -150 Kč na den, všechno budou mít hrazené – pouze pokud by si chtěli koupit někde nějakou maličkost. Pro pocit zodpovědnosti jim tento obnos dejte do peněženky do batůžku.

Krabice nebo taška do auta na celý tábor:

Sandály nebo žabky na pláž, holinky, náhradní spodní prádlo, náhradní ponožky, náhradní tričko s krátkým rukávem, náhradní tričko s dlouhým rukávem, mikina/svetr/tepláková bunda, tepláky, kraťasy.

Batůžek na výlety – kvalitní

Ideálně s jistícím popruhem vepředu, aby nepadaly kšandy. Pokud možno žádné krtečky, žabičky a spol. Je důležité, aby na zádech dobře seděl.  Děti v něm budou na výletech nosit pláštěnku, svačinu, pití, ručník na pláž, sluneční brýle, krém na opalování, peněženku a hřeben.

Místo srazu a odjezdu

Každý den budeme odjíždět ze stejného místa srazu – z Anglické 21 na Praze 2 – Vinohrady. Sraz je před kavárnou Hezky Česky, kousek pod Náměstím Míru, blízko Costa Café

Co balit nemusíte

Pití

Naši táborníci budou mít pití neustále k dispozici, pokud ale mají nějakou svou oblíbenou láhev nebo termosku, klidně jim ji zabalte s sebou, a každé ráno jim ji můžete pro začátek i naplnit 🙂

Jídlo, svačiny a dobroty

V minibusu bude vždy něco malého k zakousnutí, sušenky, ovoce atd. Každý den budou mít táborníci vydatný oběd, takže svačina s sebou spíš dle vaší úvahy…Asi raději menší než větší kdyžtak 🙂

Mobily, tablety, elektronika

Naše tábory se obejdou bez mobilů, tabletů a ostatní elektroniky. Naši vedoucí budou neustále na příjmu, fotografií uděláme taky spoustu, nebojte. Pokud na tom trváte, můžete mobil uložit k vedoucímu..