TERMÍNY A CENY NAŠICH TÁBORŮ

Pro rok 2020 jsme pro Vás připravili celkově 9 turnusů poznávacích táborů. Jeden s odjezdem v červnu, čtyři v červenci a čtyři v srpnu. Na každý turnus máme volnou kapacitu maximálně 21 dětí ve třech oddílech po sedmi dětech.

TERMÍNY JEDNOTLIVÝCH TURNUSŮ:

ČERVEN:       29.června – 3.července 2020

ČERVENEC:  6.července – 10.července 2020

                       13.července – 17.července 2020

                        20.července – 24.července 2020

                        27.července – 31.července 2020

SRPEN:          3.srpna – 7.srpna 2020

                       10.srpna – 14.srpna 2020

                        17.srpna – 21.srpna 2020

                        24.srpna – 28.srpna 2020

TERMÍNY A CENY NAŠICH TÁBORŮ

Cena za naše poznávací tábory je 5.900 Kč za jednoho táborníka

Pro druhé a každé další dítě na jedné přihlášce je cena 5.400 Kč

Platba za tábor: zálohu ve výši 3.000 Kč je zapotřebí uhradit do pěti pracovních dnů od potvrzení přihlášky bankovním převodem na náš bankovní účet u Komerční Banky číslo 115-8625780277/0100

Doplatek ceny za tábor se hradí do 30 dnů před odjezdem také převodem na výše zmíněný bankovní účet.

Byli bychom moc rádi, aby naše tábory byly pro každého. Prostě pro všechny děti bez rozdílu. A taky víme, že doba není v současnosti lehká, a v mnoha rodinách se teď doslova obrací každá koruna… Proto, pokud jste například samotná maminka, nebo Vás jako rodinu postihla situace kolem pandemie COVID-19, neváhejte a oslovte nás. S potěšením Vám platbu za tábor rozložíme do 6 rovnoměrných splátek po 980 Kč. Aby to prostě nebolelo.Vůbec neváhejte, uděláme to pro Vás, a rádi!

Při stornu tábora do 30 dnů před zahájením se platí stornopoplatek 1.000 Kč za každé dítě na přihlášce, při stornu kratším než 30 dní je storno poplatek 2.500 Kč.

 

 

VĚDĚLI JSTE, ŽE…

Několik zajímavostí o místech, která dnes společně navštívíme, a možná jste o nich neslyšeli nebo jste na ně už zapomněli…

Královédvorská ZOO je druhá největší zoologická zahrada u nás, a také jediná v celé Evropě, která je specializovaná na chov afrických zvířat? Například mláďat žiraf se zde narodilo už více než 250, což je nejvíc na jednom místě na světě mimo Afriku.

V Safari Parku ve Dvoře Králové se nachází jediné Lví safari v Česku a střední Evropě? Nikde jinde než tady se mezi lvy nedostanete.

V Safari Parku se dá i přenocovat? A dokonce si můžete vybrat, jak se ubytujete! Buď se dá využít Safari stan, nebo bungalov, a největší zájem je asi o unikátní bungalovy v korunách stromů s terasou, grilem, a dokonce vířivkou!

Kousek od ZOO se nachází jedna z nejkrásnějších českých přehrad – Les Království?

 

proč jet s námi

Důvod číslo 6 – dostupnost a cena

Když jsme se rozhodli začít s našimi tábory, řekli jsme si, že chceme hlavně dvě věci – ukázat dětem každý den nové, zajímavé, zábavné a dobrodružné místo, a perfektní servis kolem, každý okamžik, každý den…A ano, aby tábor stál tolik, že vás nezruinuje. Jestli se nám obojí povedlo, posoudíte sami, nebo spíš vaše děti. Každopádně, chtěli bychom, aby si náš tábor mohli dovolit všichni rodiče. Což je v dnešní složité době vcelku výzva.

A tak jsme se rozhodli, že v případě, že jste maminka samoživitelka, nebo vaše rodina bojuje momentálně s následky  koronavirové pandemie, bude možné rozložit si platbu za tábor do šesti rovnoměrných splátek. Prostě aby to nezatížilo rodinný rozpočet víc, než je nezbytně nutné. Pokud máte o toto řešení zájem, prostě jen napište poznámku v registračním formuláři. Jak snadné ! Vůbec neváhejte !

Náš team

Bude se nás o vaše děti starat mnohem víc, ale jsou tady jsou bohužel jen tři místa pro nejdůležitější náčelníky 🙂 Ale nebojte, všichni u nás jsou fakt prima, milují legraci a táborníci je budou milovat !!

Láďa

Náčelník srandiček a rošťáren

BÁRA

Náčelník kapitánského můstku šéf všeho

Tereza

Náčelníce proviantní, finanční a zásobovací