často kladené dotazy 

Organizace tábora

Kolik se našich táborů účastní dětí?

Naše tábory jsou určené pro malé skupiny dětí. Maximální počet dětí v jedné skupině je sedm na jednoho vedoucího.

Jaký je věk dětí v našich táborech?

Naše tábory jsou v zásadě určené pro děti ve věku 6 až 10 let. Pokud se tábora účastní více sourozenců z jedné rodiny, lze učinit vyjímku z doporučeného věku.

Musí děti absolvovat celý program?

Ne, pokud z nějakých důvodů potřebujete například jeden den vynechat, není to problém. Je však zapotřebí předem nás informovat. Uhradit je však třeba tábor jako celek.

Můžete vyzvednout naše dítě doma?

Ano, můžeme každý den, nebo v určené dny, vyzvednout Vaše dítě doma a po návratu ho vrátíme zpět domů. Tato služba se platí hotově v ceně 250 Kč za den, nezávisle na počtu vyzvednutých dětí v dané adrese.

Co budou děti potřebovat s sebou?

Protože se tábor bude konat za každého počasí, a čeká nás spousta aktivit, budeme potřebovat i vcelku dost věcí. Budeme mít „krabici první a poslední záchrany“ která bude po celou dobu v autě, batůžek který si budeme nosit s sebou a také obálku s dokumenty, které nám odevzdáte první den tábora. Obsah všech najdete za několik dnů nahoře v menu našeho webu.

Omezení v jídle, alergie, atd...?

Nezapomeňte prosím uvést v registračním formuláři veškerá zdravotní omezení, alergie a omezení v jídle u každého Vašeho zlatíčka. Budeme je plně respektovat a dodržovat, ale musíme o nich vědět.Také prosíme, abyste nezapomněli ve formuláři zmínit, pokud je Vaše dítě neplavec.

Objednávky, rezervace, platby

Jak si mohu tábor rezervovat?

Tábor si můžete rezervovat vyplněním formuláře na našich webových stránkách. Formulář najdete v horní liště.

Jaké jsou platební podmínky?

Zálohu ve výši 3000 Kč uhraďte převodem na náš bankovní účet u Komerční Banky číslo 115-8625780277/0100 do pěti pracovních dnů od potvrzení Vaší rezervace z naší strany. Doplatek je potřeba uhradit do 30 dnů před začátkem tábora opět převodem na náš bankovní účet

Stornopoplatky a zrušení přihlášky

Přihlášku na tábor je možné zrušit písemnou formou, nejlépe mailem, kdykoli před odjezdem.V případě storna déle než 30 dní před termínem tábora jsou stornopoplatky 1.000 Kč, méně než 30 dní před termínem 3.000 Kč z ceny tábora.

Zrušení tábora

Tábor může být zrušen v případě, že vláda České Republiky opět zpřísní pravidla pro pořádání akcí tohoto typu v důsledku opatření v boji proti novému koronaviru COVID-19.V takovém případě budou již zaplacené částky vráceny plátcům do 30 dnů a to v plné výši převodem zpět na bankovní účet plátce.

Doporučte nás

Pokud náš tábor doporučíte svým přátelům nebo známým, poproste je, aby Vaše jméno uvedli ve svém přihlašovacím formuláři.Nejen, že oni sami obdrží slevu 500 Kč z ceny tábora na každé své přihlášené dítě, ale i vy obdržíte tutéž slevu. Pokud už vaše dítě tábor absolvovalo, obdržíte od nás poukázku na volný nákup ve Sportissimu na 500 Kč jako naše poděkování.

Možnost úhrady v 6 splátkách

Byli bychom moc rádi, aby naše tábory byly pro každého. Prostě pro všechny děti bez rozdílu. A taky víme, že doba není v současnosti lehká, a v mnoha rodinách se teď doslova obrací každá koruna… Proto, pokud jste například samotná maminka, nebo Vás jako rodinu postihla situace kolem pandemie COVID-19, neváhejte a oslovte nás.S potěšením Vám platbu za tábor rozložíme do 6 rovnoměrných splátek po 980 Kč. Aby to prostě nebolelo.Vůbec neváhejte, uděláme to pro Vás, a rádi!

Kde začít?

w

Zavolejte nebo napište

Cokoli budete potřebovat, volejte 601 523 957, nebo nám pošlete mail na info@poznavacitabory.cz

Rezervujte si termín tábora

S rezervací prosím neváhejte, nezapomeňte, že na každý turnus máme jen 21 volných míst. V případě potřeby volejte, pište, jsme tu pro vás!

Uhrazení zálohy

Zálohu ve výši 3000 Kč uhraďte převodem na náš bankovní účet u KB číslo 115-8625780277/0100 do 5 pracovních dnů od potvrzení Vaší rezervace

Kontaktujte nás

Ve dne i v noci, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu jsme Vám k dispozici!

+420 601 523 957

Na Folimance 2155/15, Praha 2

info@poznavacitabory.cz