9.května 2020  Každé léto si mohou děti v Praze vybrat ze široké nabídky letních příměstkých táborů. Sportovní, výtvarné, jazykové… Nabídek je nepočítaně. Vybrat si ten správný musí být složité. Zkusme si vypočítat pět důvodů, proč si letos vybrat právě ten náš tábor.

Důvod první – bezpečnost vašich dětí v nejisté době. Protože prožíváme zvláštní a neobvyklou dobu, forma, jakou jsou naše letní tábory pro rok 2020 organizovány, je to nejbezpečnější, co můžete pro vaše děti letos v létě udělat. Děti jsou v malých, homogenních skupinách, které se během celého tábora nemění. Většinu času strávíme venku, na čerstvém vzduchu a na sluníčku.

Důvod druhý – program nabitý dobrodružstvím a různými aktivitami každý den! Děti milují, když jejich tábory mají pestrý, zábavný a dobrodružný program. U nás máme pro každého něco! Jeden den kutáme ve skále drahokamy, další den se díváme, jak se vyrábí sklo, další se projíždíme mezi antilopami a žirafami. Co víc si přát?

Důvod třetí – maximální komfort a pohodlí pro vaše děti! Vaše děti budou celou dobu tábora cestovat v první třídou ! Nové, klimatizované minibusy s veškerým komfortem, po celou dobu k dispozici neomezeně nápoje a drobné snacky. Váš táborník nemá rád k obědu řízek, ale miluje špagety? Nemá rád vodu, ale dává přednost malinovce? Žádný problém, zařídíme!

Důvod čtvrtý – věkově kompaktní skupiny dětí. Na našich táborech jsou děti ve velmi malém věkovém rozmezí, skutečně jen od 6 do 10 let, takže zhruba mezi první a čtvrtou třídou základní školy. Naše snaha je mít ve skupinách podobně staré děti, s podobnými zájmy. Samozřejmě, pokud máte doma páťáka, a druháka, nenecháme staršího sourozence kvůli tomu doma! Stejně tak pokud máte doma třeťáka a dalšího táborníka, který půjde do školy teprve v září, i tady můžeme samozřejmě udělat vyjímku.

Důvod pátý – nadstandartní servis a služby na míru! Nehodí se vám každé ráno odvážet vašeho táborníka na místo srazu a po skončení si pro něho zase přijet? Za mírný doplatek vám ho vyzvedneme doma a přivezeme zpátky až ke dveřím! Každý večer budete mít na našem blogu čestvou várku fotografií, abyste viděli, co jsme ten den dělali. Po skončení tábora dostane každý táborník krásný diplom. Drobnosti, které v součtu dělají naše tábory fantastické!